Ev Faresi

1228
Ev Faresi

Ev faresi insanların en sık karşılaştığı fare türüdür. Bu fareler genellikle insanların besinlerine ortak olurlar ve insanların ortalıkta bıraktığı yiyecekler ile beslenirler. Ev faresi yapı olarak çok küçük haşerelerdir. Boyları 3 – 5cm kadardır. Ve kuyrukları vücudunun 2 katı kadar uzundur. Ev faresinin gözleri ufak ve kulakları büyüktür. Çok hızlı şekilde ürer ve çoğalırlar ev faresi 1,5 – 2 ayda bir yavrularlar ve her defasında 8 – 10 tane yavru yaparlar. Ev faresi evdeki yiyecek ve giyecek her şeye zarar verirler. Ev faresi açıktaki gıda maddelerini ve hayvansal ürünlere yani deri eşyaları kemirirler ve elbiseleri kemirerek tiftiklerini yuvalarına götürürler. Yani hem gıdalarımıza hem de eşyalarımıza zarar verirler.
Ev fareleri beslenirken ve ende gezinirken üzerlerinden, dışkısından ve salyasından birçok mikrobu yaşadığımız yerlere bırakırlar ve birçok hastalık bulaştırırlar. Bu bakımdan mutlaka bu harelerin olduğu yerleri ilaçlamak gerekir.

arayin2

iletisime gec 1

Ev fareleri, ahşap fareler, sarı boyunlu fareler ve kahverengi sıçanlar evlerde en çok görülen fare türlerindendir. Fare ve sıçanları evinize çeken iki ana sebep bulunmaktadır, bunlar, yiyecek ve barınma ihtiyacıdır. Sıçanlar ve fareler, özellikle kışın havanın soğuk olmasından ötürü sıcak bir barınağa ihtiyaç duymaktadırlar.

Fareler 2 cm’den daha küçük boşluklar arasından geçebilmekte ve böylece evinize kolayca girebilmektedirler. Eğer evinizin etrafında herhangi bir küçük delik varsa bu delik doğrudan evinize kemirgen geçit görevi görebilmektedir.

Ev fareleri krem ​​renginde olmaktadır ve karın bölgelerinde gri renk bulunmaktadır. Ev faresinin tüylerinin rengi, farenin yaşına bağlı olarak açık kahverengiden koyu griye kadar değişiklik göstermektedir. Ev fareleri hızla üremekte ve değişen koşullara hızla adapte olabilmektedirler. Dişi ev faresi üç haftada 6 yavru fare doğurabilmektedir yani bu da yılda neredeyse 35 yavru fare demektir.  

Evinizde bir fare istilası varda bu durum doğal olarak korku ve strese neden olabilmektedir. Özellikle evde küçük çocuklar varsa endişe daha fazla olabilmektedir. Evleri istila eden fareler sağlık için ciddi bir tehdit oluşturmaktadır. Fareler çok çeşitli hastalıklar taşımakta ve evinizde yiyecek bulmaya çalışırken taşıdıkları bu hastalıkları etrafa yaymaktadırlar. Fare istilasına karşı önlem alınmadığı taktirde küçük istilalar büyük sorunlara dönüşebilmektedir.

Fare istilası sorununu kendi başınıza çözmek isteyebilirsiniz. Ancak fare istilası sorununu çözmek için bir ilaçlama firması ile anlaşmak sizin için daha güven verici olabilir. Bu şekilde, evinizde kullanılan profesyonel ürünlerin hem çocuklar hem de evcil hayvanlar için güvenli olduğundan hem de sorunun üstesinden kısa bir sürede gelineceğinden emin olabilirsiniz. Eğer evinizde fare sorunu yaşıyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ev Faresinin Özellikleri

Ev farelerin uzunlukları 7 – 9 cm uzunluğunda olmaktadır ve aynı uzunlukta kuyrukları bulunmaktadır. Ev fareleri, açık kahverengi veya gri ila siyah renkli kısa kıllara sahiptirler. Ev farelerin kulakları ve kuyrukları da kıllarla kaplıdır. Yetişkin fareler yaklaşık 12 ila 30 gram ağırlığında olmaktadır. 

Ev fareleri daha çok tahıl ürünleri ile beslenmeyi tercih etmektedirler.

Ev Fareleri Evlere Nasıl Girer?

Ev fareleri, evlerin içine yiyecek, su veya barınak aramak da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle girebilmektedir. Eve girmeleri için küçük bir delik bile yeterli olmaktadır. Çatıdaki, tavan aralarındaki, havalandırma boşluklarındaki, kapı altlarındaki ve duvarda ki küçük deliklerden evlere kolaylıkla erişebilmektedirler. Fare yada herhangi bir haşere istilası ile karşı karşıya kalınmak istenmiyorsa evlerde bulunan bu tür aksaklıklar zaman kaybetmeden düzeltilmelidir.

Ev Faresi Isırır mı?

Ev fareleri kendilerine karşı bir saldırı olmadığı yada köşeye sıkışmadıkları zaman insanları ısırmamaktadırlar. Ev fare istilasının bu kadar tehlikeli olmasının nedeni, farelerin insanları ısırmalarından değil farelerin taşıdığı hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Fareleri rahatsızlıktan tehlikeye dönüştüren en büyük sorun, taşıdıkları hastalık ve parazitlerden kaynaklanmaktadır. Fareler yiyecekleri ve yiyecek yüzeylerini kirletebilmektedirler. Böylece, riskli ve insanlar için potansiyel olarak ölümcül olabilecek hastalıkların ve bakterilerin yayılmasına sebep olmaktadırlar.  

Ev Faresi İle Nasıl Başa Çıkılır?

Fareleri önlemenin en etkili bir yolu, kemirgenleri dışarıda tutmak için evinizdeki aksaklıkları gidermekten geçmektedir.  Evin tabanındaki, pencere veya kapı kenarlarındaki ve çatıda bulunan boşluklar tamir edilmelidir. Fareler, ince kablolar ve teller üzerinden tırmanarak bu kabloların boşluklarından evlere rahatlıkla girebilmektedirler.

Ev farelerin evleri istila etmelerinin ilk sebebi yiyecek bulma ihtiyaçlarından kaynaklanmaktadır.  Mümkünse bütün yiyecekler kapalı kaplarda saklanmalıdır. Tezgah, dolap, buzdolaplarının altı düzenli olarak temizlenmelidir.

Fareler, evlere buldukları boşluklardan rahatlıkla girebilmektedir. Kapı bağlantıları tam oturmadığı taktirde fareler kapı altlarındaki boşluklardan evinize girebilmektedir. Bu yüzden bu alanlar dikkatlice incelenmeli ve herhangi bir aksaklık varsa bu sorun düzeltilmelidir.

Dış duvarlardaki kablo yada boruların ev içine girdiği yerdeki delikleri kontrol etmeniz gerekmektedir.  5 mm’den büyük delikler, farelerin eve erişim kazanması için yeterli olmaktadır. Fareler kafalarının sığabildiği her yerden geçebilmektedir. Bu yüzden ufak alanlardan bile evlere rahatlıkla girebilmektedirler.

Havalandırma boşluklarındaki delikler tel örgü ile kapatılmalıdır. Hasar gören havalandırma boşlukları istenmeyen fare istilaları ile karşılaşılmaması için onarılmalıdır.

Fareler evler çatılardan da girebilmektedir. Çatıda bulunan en küçük boşluklar bile kapatılmalıdır.

Eğer müstakil bir evde kalınıyorsa evin bitişiğindeki bitkiler kısa tutulmalıdır. Fareler ağaçlardan, asma dallarından evlere girebilmektedir. Çatıya bitişik bulunan bir ağaca kolaylıkla tırmanarak evin içine girebilmektedirler.  

Mülkünüzdeki farelerin varlığından endişe ediyorsanız en iyi ve en güvenli çözümler için bizi arayabilirsiniz. Mevcut bir fare istilası durumunda, evinizdeki veya işyerinizdeki farelerden güvenli bir şekilde kurtulmak için hızlı ve garantili hizmet sağlamaktayız.

Ev Faresinin Yol Açtığı Sorunlar Nelerdir?

Ev fareleri evlerde yapısal hasarlara neden olabilmektedir. Kemirgen cinsindeki hayvanlar dişlerinin büyümesini önlemek amacıyla dişlerini bir yerleri kemirerek kısa tutmaktadırlar. Bu yüzden fareler kabloları ve evdeki çoğu eşyaları kemirebilmektedirler.

Ev fareleri ciddi sağlık tehditleri oluşturabilmektedirler. Ev fareleri hastalıkları taşıyabilmekte ve evde dokundukları yiyecekleri kirletebilmektedirler.  Ev fareleri, dışkıları yoluyla salmonella bakterisinin yayılmasında rol oynamaktadırlar. İnsanlar salmonella bakterisinin bulaşmış olduğu yiyecekleri tüketerek hasta olmaktadırlar. Salmonella bakterisinin neden olduğu hastalığın belirtileri arasında ishal, ateş ve karın ağrısı bulunmaktadır. Ev fareleri nadir de olsa sıçan ısırığı ateşini yayabilmektedirler. İnsanlar bu bakteri kaynaklı bulaşıcı hastalığa ölü bir fareye temas yoluyla veya fare dışkısı ile kontamine olmuş yiyecekleri tüketme yoluyla yakalanabilmektedirler.  Sıçan ısırığı ateşinin belirtileri, kontamine bir fare ile temastan 3 ila 10 gün sonra ortaya çıkabilmektedir ve ateş, kusma, baş ağrısı, ciltte döküntü ve kas ağrısı görülebilmektedir.

Fare idrarının mikro damlacıkları çocuklarda alerjiye neden olabilmektedir. Ev farelerin dışkıları bakteri taşımaktadır. Kurutulmuş dışkı içeren tozun solunması alerjiye veya astım hastalarında nefes darlığına neden olabilmektedir. Ayrıca, fareler beraberlerinde evinize pire, akar, keneler ve bitleri de getirebilmektedir.

Siz de evinizde kemirgen istilası yaşıyorsanız hemen bizi arayabilir ve bu sorundan en kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Evde Fare Olduğu Nasıl Tespit Edilir?

Eve giren fareler arkalarında ister istemez belirli izler bırakmaktadır. Ev farelerinin en karakteristik özellikleri bulundukları ortamda asetamid kokusu bırakmalarıdır.

Kemirgenlerin kesici dişlerini kısa tutmaları için sürekli bir şeyleri kemirmeleri gerekmektedir. Eve giren fareler, kabloları, perdeleri, yatakları ve her türlü yumuşak yüzeyi kemirmektedir. Kemirgen izleri pürüzlü veya pürüzsüz olabilmektedir. 

Eve giren farelerin arkalarında bıraktıkları en belirgin iz fare dışkıları olmaktadır. Özellikle gece yerlerde fare dışkısı görebilirsiniz. Ev faresi dışkıları yumuşak ve nemli veya kuru ve sert olabilmektedir.

Sıçanlar ve ev fareleri gezindikleri yol boyunca etrafta kirli siyah lekeler bırakmaktadırlar. Ev fareleri istila ettiği yerlerde genellikle aynı yolu kullanmaktadır. Bu yol üzerinde yağlı sürtünme izleri görebilirsiniz.

Eğer evinizde fare istilasından şüpheleniyorsanız,  profesyonel lisanslı bir ilaçlama firmasından yardım almanız sorunu kısa sürede çözmenize yardımcı olacaktır.  

Ev Fareleri Evlerde Nerelere Saklanır?

Fareler çevik hayvanlardır, en küçük alanlara sığabilmek için esnek iskeletlerini kullanabilmektedirler. Bu yüzden fare sorununu tespit etmek için bir evin yada bir binanın en alttan en üstte ve iç ve dış bütün alanlarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer evinizin içini detaylı bir şekilde incelerseniz farelerin saklanma yerlerini bulabilirsiniz.

Fareler çatı katlarında, tavan aralarında, havalandırma boşluklarında saklanabilmektedir. Çatıya saklanan fareler çatı yalıtım malzemelerine zarar vererek bu malzemeleri yuvaları için kullanabilmektedirler.

Fareler buzdolabı, derin dondurucu yada fırının arkasındaki boşluklara kolayca sığabileceği için bu alanları da incelemeniz gerekmektedir.  Fareler boruların veya kabloların dışarıdan duvarlara girdiği alanlara da gizlenebilmektedir. Bu yüzden çamaşır ve bulaşık makinesinin arkasına da yuva yapabilmektedirler.

Fareler özellikle evlerdeki bodrum katlarını istila etmektedir. Bu alanlar karanlıkta kaldığı için fareler için potansiyel yuva olmaktadırlar.

Ev Faresi Nasıl Uzak Tutulur?

Eğer evinizin fareler tarafından istila edildiğinden şüpheleniyorsanız, farelerin evlerde geride hangi izleri bıraktıklarını bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca farelerin evlerde hangi problemlere neden olduklarını ve evi istila eden farelerden nasıl kurtulmanız gerektiğini de bilmeniz gerekmektedir.

Fareleri evinizden uzak tutmak için yapacağınız ilk şey evinizdeki aksaklıkları gidermek olmalıdır. Dış kapı ve pencere kenarlarında boşluklar varsa bu alanları doldurmanız gerekmektedir. Fareler evlere çatılardan da girebilmektedir. O yüzden çatınızda açık bir alan varsa bu alanı uygun malzeme ile onarmalısınız.

Eğer evinizde fare sorunu yaşıyorsanız farelerin yiyeceğe olan ulaşımını kesmeniz fareler için caydırıcı olabilir. Mutfak tezgahınızı sürekli temi tutmalı, çöpleri düzenli olarak atmalı ve ağzı kapalı bir şekilde evinizde muhafaza etmeli ve yerlere dökülen kırıntıları her zaman temizlemeniz gerekmektedir. Ayrıca yiyecekleriniz kapalı kaplarda saklayarak farelerin bu yiyeceklere ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Evinizdeki farelerden kurtulmak için kullanabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki fare tuzaklarıdır. Fare tuzaklarının kullanım dezavantajı tuzağı sürekli kontrol etmeniz gerekliliğidir. Fare tuzaklarını evcil hayvanların ve çocukların ulaşamayacağı yerlere koymanız gerekmektedir. Elektronik fare kapanları ise çocukların ve evcil hayvanların bulunduğu evler için daha idealdir. Bu kapanı mutfak, garaj, depo odaları, yazlıklar, barakalar yani farelerin sorun olduğu her türlü iç mekanda kullanabilirsiniz.

Evinizdeki fareleri kaçırmak için elektromanyetik sinyaller gönderen iç mekan cihazlarını da kullanabilirsiniz. Bu cihazlar farelerin rahatsız olacağı sinyaller yayarak onları evlerden kaçırmaktadır.  

Evinizdeki farelerden kurtulmak için fare zehri kullanabilirsiniz. Zehri farelerin yuvalarının yakınına koyarak farelerin bu yemi kısa sürede yemesini sağlayabilirsiniz. Fakat fare zehri diğer böcek zehirlerine nazaran daha güçlü olduğu için bu zehri evcil hayvanların yada çocukların ulaşamayacağı yerlere koymalısınız.

Eğer evinizdeki farelerden kurtulmak için doğal yöntemler arıyorsanız nane yağını kullanabilirsiniz. Kemirgenler nane yağı gibi güçlü kokuları sevmeme eğilimde olmaktadırlar. Odaların köşesinde veya şüpheli giriş noktalarının yakınında nane yağı içine batırılmış pamuklar bırakarak fareleri evinizden uzaklaştırmayı deneyebilirsiniz

Evinizdeki farelerden kurtulmak için her yola başvurdunuz ve hiçbir çözüm alamadıysanız profesyonel yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. İlaçlama firmamız evinizdeki her türlü kemirgen sorununu profesyonel bir şekilde çözmektedir.

Evde Ölü Fare Nasıl Bulunur?

Evleri istila eden fareler elektrik çarpması, fare zehri yada yaşlılık gibi çeşitli nedenlerde iç mekanlarda ölmektedirler. Ölü bir farenin en belirgin işareti fare ölüsünün iç mekanda kötü bir koku yaymasıdır. Ev fareleri genellikle buzdolaplarının, dolapların arkasında veya duvarların arasındaki boşlukların içlerinde ölmektedirler. Duvar boşluklarının içindeki ölü farelere kolayca erişilememektedir. Böyle bir durumda, ev sahiplerinin ölü farenin kendisini kaldırmaya çalışmak yerine, ölü farenin kokusunu maskelemek için ellerinden geleni yapmaları önerilmektedir.

Evde ölen farenin cesedinin olduğu alana sinekler ve haşereler toplanabilmektedir. Böcekleri takip etmek ev sahiplerini ölü farelere götürebilir.

Ölü bir fareyi veya herhangi bir fare dışkısını temizlerken koruyucu eldiven giyilmesi tavsiye edilmektedir. Dezenfektan, fare ölüsü kaldırılmadan önce farenin öldüğü alana püskürtülmelidir. Böylece fare ölüsünden dolayı oluşan mikrop ve bakteriler yok edilmiş olur.

Ev Faresi Zehri

Piyasada fareleri öldürmek için satılan birçok fare zehri bulunmaktadır. Fare buğday yemi bu zehirlerden en eskisidir. Bu fare yemi bir kabın içerisine yerleştirilerek farelerin gezdiği yola koyulmalıdır. Bu yemlerin kilitlenebilir yem istasyonlarına yerleştirilmesi evcil hayvanlar ve çocuklar için daha güvenli olmaktadır. Zehri yiyen fare birkaç saat içerisinde ölmektedir.

Pasta fare zehri tatlı kokusu ile fareleri kendine çekmektedir. Bu farenin etkin maddesi Difenacoum’dur, ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmıştır. Fare zehirleri farelerin görüldüğü her yerde, yaygın olarak dolaplarda, mobilyaların arkasında, döşeme tahtalarının altında ve çatı katlarında, garajlarda ve kulübelerde kullanılabilmektedir.

Evde bir fare istilası yaşandığı zaman farelerden kurtulmak için akla gelen ilk yöntem fare zehri kullanmak olmaktadır. Ancak fare yemi kullanılmadan önce bilinmesi gereken bazı şeyler vardır. Fare zehirleri diğer böcek zehirlerine nazaran daha çok toksik madde bulundurmaktadır. İnsanlar ve hayvanlar için de ölümcül olabilmektedir. Kullanılan herhangi bir yem, diğer vahşi yaşam, çocuklar ve evcil hayvanların onunla temas edemeyeceği yerlere yerleştirilmelidir.  Fare zehirlerinin dış mekanlarda kullanımı oldukça sakıncalıdır ve dış mekanlarda kullanılmamalıdır. Buna ek olarak, fare zehri farenin içinde kalmaya devam ettiği için bu fareyi yemeye çalışan hayvanlarda bu zehirden etkilenmektedirler. Fare ölüsü, hayvanların onu bulamayacağı yerlere bırakılmalıdır. Fare zehri kullanmanın bir diğer dezavantajı ise zehri yiyen ölü farelerin duvar boşluklarında yada ulaşılması zor alanlarda öldükleri zaman iç mekanlarda kötü kokunun oluşmasına sebep olmalarıdır. Ayrıca bu yemin zehir olduğunu anlayan fareler artık bu zehirle beslenmeye devam etmemektedirler. Bu durumda farelerden kurtulmak için yeni bir yöntem aramanız gerekmektedir.

Ev Faresi Kapanı

Farelerin yakalanması için üretilmiş birçok fare kapanı çeşidi bulunmaktadır. Ahşap yaylı fare kapanları bu tuzakların en eskilerindendir. Bu tuzağı farelerin geçmiş olduğu duvar boyunca zemine düz bir şekilde yerleştirmelisiniz. Tuzağı ayarlayarak tuzağın üstüne farelerin seveceği yemi koyarak farenin bu yemi yemesini beklemelisiniz. Fare yemi yediği sırada tuzak hareket ederek fareyi yakalamaktadır. Fareyi tuzaktan alırken her zaman eldiven kullanmanız gerekmektedir. Bu tuzaklar evcil hayvanlar ve çocuklar için riskli olabilmektedir. Evcil hayvanlar ve çocuklar tuzakla oynadığı sırada kendilerini yaralayabilirler.

Kapalı fare tuzakları çocukların ve evcil hayvanların bulunduğu evlerde kullanım için daha ideal olmaktadır. Bu fare tuzak kutusunun içinde fareyi yakalayacak fare tuzağı bulunmaktadır. Tuzağı kullanmak için fare zehrine ihtiyaç yoktur. Bu tuzağı farelerin geçtiği yerlere koyarak fareleri yakalayabilirsiniz. Fare yakalandıktan sonra kutunun içindeki tuzaktan fareyi alarak tuzağı tekrar kullanabilirsiniz.

Fare yem istasyonları farelerin görüldüğü her yerde, özellikle dolaplarda, mobilyaların arkasında, döşeme tahtalarının altında, çatı katlarında, garajlarda ve kulübelerde kullanılabilmektedir. Fare yem istasyonu kurulurken öncelikle fare zehri bu istasyonun içine güvenli bir şekilde konulmalıdır. Yem istasyonu kapatıldıktan sonra farelerin görüldüğü alanlara bu istasyonlar yerleştirilmelidir. Kullanım sırasında evcil hayvanları ve çocukları bu istasyonlardan uzak tutulmalıdır. Fare yem istasyonları fare yakalanıp dışarı atıldıktan sonra tekrar kullanılabilmektedir.

Fareleri canlı yakalayan tuzaklar, evinizdeki fareleri yakalamak ve onlara zarar vermeden evden çıkarmak için ideal bir tuzaktır.  Bu tuzağın kullanımı oldukça kolaydır ve tekrar kullanılabilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Tuzağın iç bölmesine farelerin sevdiği fıstık ezmesi, peynir tarzı bir yiyecek yerleştirilmelidir. Fare içerdeki yemi yemek için tuzağa girdiği sırada fare kapanının kapağı kapanarak fareyi içeri hapsetmektedir. Canlı yakaladığınız fareyi evinizden baya bir uzak mesafeye bırakmanız gerekmektedir. Yoksa fare tekrar evinize gelebilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sadece hızlı, güvenli ve kapsamlı haşere tedavisi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her hangi bir zararlı sorununu büyük bir istila haline gelmeden durdurabilecek en güvenilir çözümleri sizlere sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamak ve en iyi çözümü belirlemek için evinizdeki haşere ve kemirgen sorununu deneyimli ekibimizle tespit ederek doğru çözümleri sizlere sunuyoruz.

Ev içinde bir fare istilası tespit edildiğinde, farelerden kurtulmanın en iyi ve en etkili yolu profesyonel tedavilerden yararlanmaktır. Profesyonel çözümler, fareleri evinizden veya iş yerinizden hızlı ve güvenli bir şekilde çıkarmayı garanti etmektedir. Profesyonel uzmanların sunduğu çözümler her bir sorun için özel olmaktadır ve ayrıca yeniden istiladan kaçınmak için etkili caydırıcı yöntemler sunabilmektedir. Profesyonel fare kontrolü aşağıdaki sorunları yaşamadan fare istilasından kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Farelerin, yiyecekleri ve su kaynaklarını kirlettiği ve çeşitli hastalıkları yaydığı bilinmektedir. Bu hastalıklardan bazıları, Salmonella, Leptospirosis veya Hantavirüs gibi hastalıklardır.

Farelerin elektrik kablolarını çiğneme gibi kötü bir alışkanlıkları vardır. Fareler elektrik kablolarını çiğneyerek evinize önemli ölçüde zarar verebilir ve gerçek bir yangın riski oluşturabilirler.

Evinizdeki fare istilasından kurtulmak istiyorsanız bizi arayarak ücretsiz bir fiyat teklifi alabilir ve evinizdeki farelerden kurtulmak için en etkili yöntemleri öğrenebilirsiniz.

Evinizde veya işyerinizde fareler istilası yaşandığı zaman, hızlı bir şekilde harekete geçmek önemli olmaktadır. Ev fareleri ile başa çıkmada bazı fare tuzağı, fare zehirleri gibi seçenekleri mevcut olsa da, büyük istilaların yaşandığı durumlarda bu yöntemler bazen işe yaramamaktadır. Fare sorunu ile mücadele etmek için ilaçlama firmalarından yardım almanın birçok avantajı bulunmaktadır.

Fare kapanlarını veya diğer yöntemlerini uygulasanız bile bunları doğru şekilde uyguladığınızdan bazen emin olamayabilirsiniz. Uzmanlarımız fare istilasının üstesinden gelmek için tüm süreci sizin için stressiz hale getirerek en iyi çözümü sizlere sunmaktadır.

Haşere kontrol uzmanlarımız mülkünüzü en iyi şekilde değerlendirerek sorunun kaynağını hızlı bir şekilde bulabilmektedir. Kaynağı bulduktan sonra, fareleri verimli bir şekilde evinizden çıkarmak için hangi eylem planının gerçekleştirileceğini belirleyeceklerdir.

İlaçlama firmamızın sunduğu çözümler uygun maliyetli ve her mülke özel çözümler olmaktadır. Tüm haşere kontrol hizmetlerimiz için esnek ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. İlaçlama firmamızın esnek ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Fare sorunu herhangi bir işletme için endişe verici olmaktadır. Fareler özellikle gıda, imalat, catering veya gıda perakende sektörlerinde faaliyet gösteren işletmeler için zarar verici olabilmektedirler. Ayrıca fareler otel, motel gibi konaklama yerlerini, restoran ve cafe gibi yiyecek içecek mekanlarını da istila edebilmektedir. İşletmeleri istila eden fareler ürünlere zarar vermekle kalmamakla işletmelerin itibarını da zedelemektedir. İlaçlama firmamız siz ve işletmeniz için uygun bir zamanda gizli bir randevu ayarlamayı garanti etmektedir. İşletmenizin yaşadığı fare istilası sorununu müşterilerinize hissettirmeden kolayca çözmekteyiz. Uzman, gizli servisimiz işinizi ve itibarınızı korumanıza yardımcı olmaktadır.

İlaçlama firmamız fare monitör birimleri ile fare aktivitesinin olduğu alanları kısa sürede bulabilmekte ve fareleri sorunsuz bir şekilde mülkünüzden uzaklaştırmaktadır.

İlaçlama firmamızın uzmanları ilk önce ev yada işyerlerini istila eden fare türünü belirleyerek işe başlamaktadır. Her tür farklı çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Karşı karşıya kalınan sorun değerlendirecek ve etkili tedavi için sizlere önerilerde bulunacaktır.

Sertifikalı teknisyenimiz, size yol gösterdikten sonra tedaviye başlamak için sizin seçtiğiniz bir zamanda mülkünüzü ziyaret edecektir. Tüm tedavilerimiz çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenlidir.

İlaçlama uzmanımız daha sonra sorununuz çözülene kadar evinize yada işyerinize birkaç ziyaret gerçekleştirecektir. Ayrıca farelerin kalıntıları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. İlaçlama uzmanlarımız farelerin evinizde bıraktığı kalıntıları da en iyi şekilde yok etmektedir.

Bir yanıt yazın

Hemen Ara Otel Tekstili antalya escort sakarya escort mersin escort gaziantep escort diyarbakir escort manisa escort bursa escort kayseri escort tekirdağ escort ankara escort adana escort ad?yaman escort afyon escort> ağrı escort ayd?n escort balıkesir escort çanakkale escort çorum escort denizli escort elaz?? escort erzurum escort eskişehir escort hatay escort istanbul escort izmir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort mardin escort muğla escort ordu escort samsun escort sivas escort tokat escort trabzon escort urfa escort van escort zonguldak escort batman escort şırnak escort osmaniye escort giresun escort ?sparta escort aksaray escort yozgat escort edirne escort düzce escort kastamonu escort uşak escort niğde escort rize escort amasya escort bolu escort alanya escort buca escort bornova escort izmit escort gebze escort fethiye escort bodrum escort manavgat escort alsancak escort kızılay escort eryaman escort sincan escort çorlu escort adana escort